Casanova – recenze a efekty a složení – recenze

Na podporu léčby problémů spojených s erektilní dysfunkcí a příležitostným zánětem prostaty byly na trh uvedeny kapky Casanova. Jedná se o doplněk stravy pro muže ve formě rozpustné ve vodě. Tato inovativní přírodní podpora se vrátila po pozoruhodném úspěchu v americkém a evropském panoramatu.

Mnoho lidí se spoléhá na kapky Casanova, které pomáhají zlepšit pohodu mužského těla, a to i v případě příležitostných sexuálních problémů. Jak ale Casanova funguje a především, je skutečně účinný? Pojďme to společně zjistit v tomto novém průvodci!

Co je Casanova?

Produkt Casanova je doplněk stravy ve formě kapek rozpustných ve vodě, který může podpořit dobrý stav mužského pohlavního aparátu. Casanova pomáhá při erektilní dysfunkci, prostatitidě a příležitostné předčasné ejakulaci. Casanova se snadno užívá a přenáší i na cestách a díky svému diskrétnímu balení může poskytnout řadu výhod pro zlepšení sexuálních funkcí.

Muži ve věku 18 let a starší si mohou tento doplněk koupit v kapkách bez lékařského předpisu. Casanova má přírodní složení, které výrobce před uvedením na trh důkladně prozkoumal.

Zdá se, že kapky Casanova mají také vliv na velikost penisu, protože díky podpoře průtoku krve se může zvětšit i obvod orgánu.

Podle údajů zveřejněných společností Casanova se mnoho mužů spoléhá na doplněk stravy, aby zlepšili stav svých sexuálních vztahů, podpořených doporučeními lékaře, zdravým životním stylem a správnou výživou.

Účinky Casanovy

Při pravidelném užívání mohou doplňkové kapky Casanova pro muže přinést řadu výhod pro pohlavní orgány, které ovlivňují i váš intimní život.

Většina erektilních dysfunkcí a příležitostných předčasných ejakulací je způsobena stresovými faktory, ale také nezdravým životním stylem a stravou, což lze často zlepšit pomocí několika rad od lékaře, včetně možné léčby, správné stravy a zdravého životního stylu, který lze podpořit přírodní podporou, jako je Casanova.

Užíváním kapek Casanova můžete podpořit mužský systém:

 • zlepšuje průtok krve do corpora cavernosa a zvyšuje tak erekci.
 • prodloužení délky a kvality erekce
 • zkrátit dobu regenerace mezi pohlavními styky.

Složení Casanovy

Vnitřní složení kapek Casanova je založeno na blahodárných účincích specifické houby, která je známá již od starověku a používala se především na Blízkém východě a v Tibetu. Účinnost kapek Casanova je založena na přítomnosti:

Falusová houba: přírodní složka známá po staletí a proslulá svým možným podpůrným účinkem při léčbě občasné erektilní dysfunkce, s regeneračním a posilujícím účinkem.

Použití Casanovy

Kapky Casanova by měly být užívány jako součást zdravého životního stylu a stravy, aniž by nahrazovaly nezbytnou farmakologickou léčbu předepsanou lékařem. Podle pokynů na příbalovém letáku, který je součástí každého balení, stačí kapky zředit ve vodě a užít je 30 minut před pohlavním stykem.

Casanova recenze

Úspěch daný komerčním přístupem k doplňku Casanova se zdá být způsoben jeho účinností, což potvrzuje většina pozitivních recenzí nalezených online. Doplněk má také některé rozporuplné recenze, které jsou přítomny v malé části ve srovnání s spokojených svědectví, které lze zkontrolovat na oficiálních internetových stránkách společnosti a on-line fór. Casanova se nezdá být podvodem, ale také to není zázračný lék, ale spíše cenná přírodní podpora, která se snaží pomoci zlepšit erekci.

Níže jsou uvedeny některé přímé recenze, které zveřejnili kupující:

Když mě přítelkyně upozornila na problém s mou předčasnou ejakulací, rozhodl jsem se vzít roha tím, že jsem si koupil kapky Casanova a řídil se radami svého lékaře. Můj dosavadní život se výrazně zlepšil!.

Když mi bylo 50 let, začal jsem trpět občasnou erektilní dysfunkcí. Hledal jsem důležitou přírodní podporu k terapiím, které jsem používal, a narazil jsem na Casanovu. Kapky se snadno užívají a fungují opravdu dobře.

Po padesátce jsem začal trpět občasnou erektilní dysfunkcí. Hledal jsem důležitou přírodní podporu k terapiím, které jsem používal, a narazil jsem na Casanovu. Kapky se snadno užívají a opravdu fungují!.

“Mohu jen potvrdit skutečnou účinnost kapek Casanova! Doplněk není nic jiného než úžasný a pomohl zlepšit některé aspekty související s mým sexuálním životem.”

Casanova cena – kde koupit?

Doplněk Casanova drops lze zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce, které jsou jediné certifikované pro bezpečný prodej.

Pro objednání výrobku je třeba vyplnit online formulář a vyčkat na telefonické potvrzení od příslušného operátora. Kapky Casanova jsou v nabídce se slevou 50 % za akční cenu!

Co je to erektilní dysfunkce?

Erektilní dysfunkce (ED) je stav, kdy má muž potíže s dosažením nebo udržením erekce a může se stydět o tom mluvit. Je to však velmi časté. S tímto sexuálním problémem se ve Spojených státech setkalo více než 30 milionů lidí. Ačkoli se projevuje hlavně v oblasti podbřišku, výzkum ukazuje, že příčiny ED mohou být emocionální nebo fyzicky systémové. Mezi běžné zdroje sexuální dysfunkce patří:

 • Stres
 • Deprese
 • Úzkost
 • Deficity v nervové signalizaci
 • cévní onemocnění (nejčastější), například vysoký krevní tlak, který snižuje průtok krve.

Je důležité probrat ED s lékařem, aby se vyloučily fyzické faktory, které lze zkontrolovat krevním testem. Lékař vám může vyšetřit hladinu cukru v krvi, hladinu cholesterolu a dokonce i funkci ledvin. Ačkoli se ED může objevit v jakémkoli věku, u mužů se častěji objevuje ve středním nebo pozdějším věku.

Potraviny, které pomáhají při erektilní dysfunkci

Ačkoli je třeba provést další výzkum, předběžné důkazy naznačují, že konzumace těchto potravin může být pro zdraví mužů prospěšná. Kromě toho, že snižují ED, mají i další zdraví prospěšné účinky, takže jejich zařazení do jídelníčku je výhodné pro všechny.

Ostružiny – studie prokázala, že pravidelná konzumace potravin bohatých na flavonoidy snižuje výskyt ED. Ostružiny obsahují šest různých druhů flavonoidů. Pokud nemáte rádi bobulovité ovoce, dalším vynikajícím zdrojem flavonoidů je hořká čokoláda.
Meloun – Studie na zvířatech prokázaly, že L-cytrulin, který se nachází v melounu, může stimulovat průtok krve a pomáhat při léčbě ED. Jinými slovy, toto letní ovoce může mít účinek podobný viagře. Zvyšuje prokrvení penisu, i když k posouzení této možnosti je zapotřebí dalšího výzkumu. Obsahuje také lykopen, který je prospěšný pro zdraví srdce. To je pozoruhodné, pokud je ED způsobena základním onemocněním.
Špenát má vysoký obsah kyseliny listové. Foláty jsou přirozenou formou vitaminu B9. Studie zjistila, že muži, kteří trpěli ED, měli často nízkou hladinu kyseliny listové. Je zapotřebí dalšího výzkumu, aby se zjistilo, zda zvýšení příjmu kyseliny listové může pomoci zabránit nebo zvrátit účinky ED.
Ovesné vločky obsahují neesenciální aminokyselinu L-arginin, která dokáže uvolnit hladké svalstvo cév a zvýšit průtok krve. Systematický přehled a metaanalýza ukázaly, že suplementace L-argininem může být účinná při ED.

Složky, kterým je třeba se při ED dietě vyhnout

Stejně jako některé potraviny mohou sexuální výkonnosti napomáhat, jiné ji mohou naopak brzdit. Pokud se u vás v minulosti vyskytla ED, je pravděpodobné, že vám lékař doporučí tyto tři věci omezit.

Alkohol a slazené nápoje – I když se může zdát, že si dáte pár drinků na zlepšení nálady, může to mít opačný účinek. Pití alkoholu může snížit průtok krve, snížit produkci testosteronu a utlumit centrální nervový systém. Všechny tyto faktory mohou způsobit ED.
Výrobky na bázi sóji – Studie zjistila, že u zdravých mužů, kteří po dobu čtyř týdnů užívali sójový proteinový prášek, došlo ke snížení hladiny testosteronu. Sója může snižovat produkci androgenů a hladinu testosteronu, což může způsobit ED.
Lékořice – podle jedné studie mohou lékořicové bonbony snižovat hladinu testosteronu. Nízká hladina tohoto mužského hormonu může vést ke snížené sexuální touze a zvýšenému riziku ED.

Další způsoby léčby erektilní dysfunkce

Pokud samotná dieta ED nepomůže, nemusíte se spokojit s nestandardním sexuálním životem. Existují i další možnosti řešení ED – ve spojení s úpravou stravy nebo samostatně.

 • Poradenství – typ léčby závisí na tom, co je příčinou ED. Pokud se jedná o emocionální problém, může být užitečné individuální nebo párové poradenství.
 • Pravidelné cvičení – Studie prokázaly, že fyzická aktivita může zlepšit ED u mužů s cévní ED. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a zlepšovat zdraví srdce. Může také pomoci posílit pánevní dno – zejména prostřednictvím cílených Kegelových cviků. Další výhodou je snížení stresu. Stimulace srdce nebo nalezení zenu pomocí jógy může pomoci snížit ED související se stresem.
 • Změny životního stylu – Výsledky výzkumu naznačují, že změny v určitých oblastech mohou zlepšit erektilní dysfunkci. Patří mezi ně zanechání kouření, udržování zdravé hmotnosti, snížení konzumace alkoholu a zvýšení fyzické aktivity.
 • Vitamíny – I když neexistují žádné konkrétní údaje o tom, že by vitamíny mohly zlepšit ED, existuje několik studií, které naznačují, že vitamín D, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B3 (niacin) a vitamín C mohou pomoci.

Leave a reply:

Your email address will not be published.