Friocard – recenze a efekty a složení – recenze

Friocard je doplněk stravy, který lze použít jako doplněk správné výživy a léčby v boji proti hypercholesterolemii. Vysoká hladina Ldl cholesterolu v krvi může vést k různým poruchám a závažným srdečním onemocněním.

Pro udržení těchto hodnot pod kontrolou je nutné dodržovat vyváženou stravu, vést zdravý životní styl a v případě potřeby přistoupit k farmakologickým opatřením. Tato opatření lze také kombinovat s užíváním doplňku stravy v kapslích, jako je Friocard. Zjistěte vše, co potřebujete vědět o jeho složení!

Friocard – Nabídka

Co je Friocard?

Friocard je doplněk stravy s koncentrací přírodních pomocných látek, které mohou pomoci podpořit dobrý stav organismu a přispět k normalizaci hladiny Ldl cholesterolu.

Friocard recenzePřípravek ve formě tobolek lze užívat denně spolu s vyváženou stravou, zdravým životním stylem, fyzickou aktivitou a případnou farmakologickou léčbou. Jeho asimilace může pomoci zlepšit pohyblivost, srdeční procesy a hodnoty krevního tlaku. Nákupní balení Friocard lze díky praktickému hermeticky uzavíratelnému víku přenášet i na cestách.

Doplněk stravy Friocard je k dispozici v 520 mg kapslích, které výrobce uvádí na trh po důkladném výzkumu, výběru a testování v laboratoři. Friocard je také opatřena certifikáty, které zaručují kvalitu, originalitu a spokojenost zákazníků (jak si můžete ověřit na oficiálních stránkách).

Účinky karty Friocard?

Pravidelný příjem doplňku stravy Friocard může pomoci těm, kteří se potýkají s vysokou hladinou Ldl cholesterolu, získat několik výhod a přínosů.

Přípravek se nesmí užívat jako zázračný prostředek nebo jako náhrada za farmakologickou léčbu. V kombinaci se všemi potřebnými opatřeními (od diety po cvičení a zdravý životní styl) může pomoci normalizovat hladinu Ldl cholesterolu v krvi, zlepšit srdeční činnost, normalizovat hladinu krevního tlaku, zlepšit stav pokožky a pohyblivost kloubů a svalů.

Friocard lze použít také při hypercholesterolemii, hypertenzi, aterosklerotických změnách, bolestech a poruchách kloubů. Oficiální dávkování naleznete v informacích na etiketě nebo v příbalovém letáku. Tobolky se zapíjejí velkou sklenicí vody a je třeba dodržovat denní frekvenci užívání.

Složení karty Friocard

Kapsle Friocard mohou podpořit vaši pohodu a zlepšit hladinu cholesterolu a krevního tlaku. Zlepšují funkci srdce díky složení přírodních složek obsažených v přípravku Friocard.

  • extrakt z granátového jablka (s podpůrnými účinky, pro výživu a hojení, v boji proti
  • vysoké hladině Ldl cholesterolu, infekcím a suché a stárnoucí pokožce)
  • vitamín C (může přispět k dobrému stavu organismu a podpořit posílení přirozené obranyschopnosti imunitního systému).

Nežádoucí účinky přípravku Friocard

Friocard obsahuje přírodní vzorec, který se zdá být tělem dobře snášen. Tobolky by se neměly užívat, pokud jste alergičtí na některé pomocné látky. Těhotné ženy a osoby se zdravotními potížemi by měly vyhledat lékařskou pomoc a vyvarovat se používání výrobků pro vlastní montáž.

Recenze Friocard

Friocard má vysoké procento pozitivních ohlasů a recenzí, které si můžete přečíst na oficiálních stránkách výrobce, ale také na různých internetových fórech.

Abych měla cholesterol pod kontrolou, dodržuji vyváženou stravu a doporučení lékaře, která denně doplňuji přípravkem Friocard. Během několika týdnů mi kapsle pomohly cítit se lépe.

Vysoký cholesterol máme v rodině. Proto jsem se rozhodl přijmout všechna nezbytná opatření a také používat Friocard každý den. Doplněk stravy je opravdu dobrou podporou pro dobrý stav těla!

Když se objevily první příznaky spojené s vysokou hladinou cholesterolu, rozhodla jsem se jít k lékaři a najít řešení. Sledoval jsem léčbu a také jsem se rozhodl koupit kapsle Friocard. Každodenní užívání mi pomáhá cítit se lépe!.

Cena a kde koupit kartu Friocard?

Kartu Friocard lze zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce. Nedoporučujeme nakupovat přes portály jako Amazon nebo Ebay – může se jednat o podvody a napodobeniny. V současné době probíhá akce (po omezenou dobu), která nabízí produkt s 50% slevou.

Kartu Friocard lze zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce v několika jednoduchých krocích:

  • vyplňte objednávkový formulář
  • vybrat způsob platby
  • vyberte typ zásilky (standardní nebo expresní).

Co je to vysoký krevní tlak?

Krevní tlak je síla, kterou krev tlačí na stěny cév během tlukotu srdce. Měří se v milimetrech rtuti (mmHg). Krevní tlak jsou vlastně dvě čísla. Horní číslo, systolický tlak, představuje tlak v cévách během srdečního tepu. Nižší číslo, diastolický tlak, představuje tlak v cévách, když je srdce v klidu mezi jednotlivými údery.

Normální krevní tlak je nižší než 120/80 mmHg. Americká kardiologická asociace (AHA) považuje krevní tlak za zvýšený, pokud se systolický tlak pohybuje mezi 120 a 129 a diastolický tlak je nižší než 80. AHA dříve definovala hypertenzi nebo vysoký krevní tlak jako hodnotu 140/90 a vyšší. V roce 2017 tento limit snížili a definovali hodnoty nad 130/80 jako hypertenzi 1. stupně. Nad 140/90 jako hypertenzi 2. stupně v naději, že se podaří zachytit více lidí v počátečních stadiích nemoci.

Váš lékař vám změří krevní tlak při běžné prohlídce (některé zubní ordinace tuto službu dokonce provádějí). Můžete si ji však snadno změřit i sami. V mnoha lékárnách, obchodech s potravinami a velkých obchodech jsou k dispozici automatické měřiče krevního tlaku, které můžete používat zdarma.

Riziko hypertenze ovlivňují věk, geny, pohlaví (muži jsou více ohroženi) a etnický původ, ale velký vliv může mít i strava, pohyb a životní styl.

Jak cvičení snižuje krevní tlak?

Silné srdce a pružné, zdravé tepny pomáhají udržovat normální krevní tlak. Cvičení v tomto ohledu velmi pomáhá.

Creswell uvádí, že aerobní cvičení, jako je jízda na kole nebo běh, může snížit krevní tlak až o 10 mmHg. To je zhruba stejně jako u některých léků. Silový trénink může také pomoci snížit krevní tlak přibližně o 3 až 6 mmHg, říká. Na měřitelnou změnu není nikdy pozdě.

Ve studii z roku 2013 publikované v časopise Blood Pressure vědci zjistili, že starší dospělí, kteří se věnují sedavému zaměstnání, snížili svůj systolický krevní tlak v průměru o 3,9 %. Naopak 4,5 % diastolických, když se začali pravidelně věnovat kardio cvičení.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučují American College of Cardiology (ACC) a AHA tři až čtyři 40minutová cvičení se střední až intenzivní intenzitou každý týden. Lekce v posilovně, ranní projížďka na kole nebo běhání po práci to snadno zvládnou. Je to také dobrá záminka, jak se alespoň jednou nebo dvakrát během týdne a o víkendu dostat z domu.

Leave a reply:

Your email address will not be published.