Ideal Slim pro hubnutí – recenze a efekty a složení – recenze

Kapky Ideal Slim – účinné a přirozeně čisté. S tímto sloganem inzeruje výrobce svůj nový produkt na své oficiální prodejní stránce, která vám má pomoci rychle zhubnout. Každý, kdo nemá vytouženou vysněnou postavu, hledá účinné prostředky k dosažení požadovaného úbytku hmotnosti co nejrychleji.

Je-li to možné, mělo by to být provedeno bez namáhavého, zpoceného cvičení nebo při dodržování nudné stravy. Ideal Slim by mohl pomoci trvale se zbavit těch otravných kilogramů a mimochodem dosáhnout požadované hmotnosti.

Naším úkolem bylo podrobněji se podívat na nový produkt, prozkoumat jej a poskytnout pomoc těm, kteří hledají účinnou přípravu. Následující článek shrnuje informace a výsledky, které jsme našli nebo obdrželi s ohledem na Ideal Slim.

Ideal Slim – Nabídka

Co je Ideal Slim?

Ideal Slim recenzeCo je Ideal SlimV Ideal Slim je nabízen spalovač tuků s vysokou dávkou. Říká se, že kapky nabízejí příležitost k udržení štíhlého těla přirozenou cestou. K dosažení požadovaného úspěchu je nutný pravidelný příjem, proto jej výrobce doporučuje na své prodejní stránce. Úspěšné hubnutí je možné pouze tehdy, když tělo dosáhne stavu ketózy. To znamená, že místo sacharidů se spaluje tuk na energii.

Ideal Slim je navržen tak, aby pomohl tělu dosáhnout tohoto stavu rychle a poté efektivně zhubnout. Faktem je, že sacharidy nejsou dokonalým zdrojem energie pro tělo. Z tohoto důvodu jsme večer často unavení, vystresovaní a vyčerpaní. Tento doplněk stravy údajně dokáže uvést tělo do stavu ketózy.

Existuje tedy více energie i duševní jasnosti, které jsou kombinovány s velkým spalováním tělesného tuku. Díky čistě přírodním ingrediencím se říká, že Ideal Slim je velmi dobře snášen a vedlejší účinky se téměř nikdy neobjeví.

Pro koho by to bylo užitečné?

Podle výrobce by Ideal Slim měl umožnit rychlý úbytek hmotnosti, což by uživatelům přineslo pozitivní efekt. Protože se však nechceme zcela spoléhat na prohlášení výrobce, podrobili jsme výrobek autotestu. Ale o tom později. Kapky jsou určeny k tomu, aby oslovily všechny lidi, kteří z dlouhodobého hlediska chtějí úspěšné a účinné hubnutí.

Užíváním kapek by mělo být podpořeno spalování tuků a celková pohoda. Aby bylo možné s výrobkem zhubnout, není údajně nutná žádná změna ve stravě ani namáhavé sportovní aktivity. Pokud tomu tak skutečně je, Ideal Slim je ideálním doplňkem v každodenním životě, aby bylo možné účinně zhubnout a podpořit vaše vlastní zdraví.

Test Ideal Slim

Vzhledem k velkému počtu černých ovcí na trhu s produkty na hubnutí jsme se chtěli přesvědčit o účinnosti produktu. Provedli jsme test Ideal Slim s dobrovolnickým subjektem z naší komunity po dobu 4 týdnů. Souhlasila, že nám bude dávat týdenní zprávy o tom, jak je na tom s příjmem.

Petra, 41 let, se od dětství potýkala s nadváhou. Ale v průběhu let, zejména po 2 těhotenstvích, se to stále více zvyšovalo. Četné diety skončily otravnými jo-jo efekty. Už vyzkoušela několik dalších tobolek na hubnutí, ale při této formě příjmu jí to šlo velmi obtížně, a proto chtěla kapky vyzkoušet.

Doporučení od výrobce Ideal Slim nezměnit stravu nebo cvičení bylo také velmi užitečné, protože byla velmi zaneprázdněna svou prací. Na začátku testu váhy ukázaly její tělesnou hmotnost 92 kg, a to ve výšce 1,71 m.

1 týden – Začneme:

Jak bylo dohodnuto, Petra přišla do naší kanceláře na naše první setkání. V ten den jsme diskutovali o přesných podrobnostech, jako je příjem, doba trvání a dokumentace toho, jak se jí dařilo s užíváním Ideal Slim. Náš testovaný subjekt slíbil dodržovat příjem přesně podle doporučení výrobce, konkrétně 3 kapky, dvakrát denně.

Kapky Ideal Slim by měly být kapeny pod jazykem a působit tam asi 30 až 60 sekund. Poté byste měli vypít sklenici vody. Na konci této návštěvy jsme provedli přesné měření tělesné hmotnosti pro srovnání a dohodli se na další schůzce.

2 týden – První kontrola:

Dnes jsme měli první schůzku. Petra k nám přišla v ne moc dobré náladě a podala nám podrobnou zprávu. Řekla, že Ideal Slim se užívá velmi snadno, přinejmenším snadněji než předchozí kapsle. Poté si však všimla zvláštní pachuti. O různých vedlejších účincích nemohla nic nahlásit. Její osobní pocit jí říkal, že ještě neztratila žádnou váhu.

Měření hmotnosti potvrdilo její pocit, že ve srovnání s předchozím měřením neztratila žádnou váhu. Zjistila, že je zklamáním, protože se konkrétně vyhýbala změně stravy a cvičení. I když neztratila žádné kilo, chtěla kapky užívat, aby zjistila, kolik úbytku hmotnosti je ještě možné.

3 týden – Náš průběžný výsledek:

Týden 3 našeho testu Ideal Slim jsme byli nadšeni, že vidíme výsledky Petry. Bohužel naše testovaná osoba nemohla hlásit nic pozitivního, naopak, cítila se vyčerpanější a byla mnohem nejistější než dříve.

Nedokázala říci, zda to má něco společného se zklamáním nebo s požitím kapek Ideal Slim. Váhy opět nevykazovaly šťastný výsledek. Ve skutečnosti byla Petra o 0,7 kg více. Dosáhla tak dokonce opaku reklamního slibu.

4 týden – Konec našeho praktického testu:

Předpokládali jsme, že poslední kontrolní schůzka bude mít také jen negativní výsledek. A to byl také případ. Petra opět neztratila žádnou váhu, ale alespoň tentokrát ani ona nepřibrala. Stěžovala si také na bolest žaludku a cítila potřebu přestat ji užívat. Společně jsme se tedy rozhodli přestat používat kapky Ideal Slim a náš test zde ukončit.

V každém případě jsme ani my, ani náš testovaný subjekt nebyli spokojeni s neúspěšným výsledkem testu. Můžeme tedy konstatovat, že Ideal Slim je neúčinný produkt, který někdy dokonce způsobuje vedlejší účinky a inzeruje s přehnanými sliby. Proto nemůžeme doporučit nákup a doporučit vám, abyste se před prvním užitím poradili s lékařem, abychom vyloučili jakékoli alergické reakce nebo přecitlivělost.

Existuje účinná alternativa?

Výrobce využívá tvrzení, jako je skutečnost, že k tomu, aby lidé využili dobromyslnost lidí, není nutná žádná změna stravy a žádný sport. Pro lidi, kteří vložili svoji naději do Ideal Slim, bychom chtěli představit efektivní alternativu.

Toto je produkt Idealica. Tento přípravek byl dostatečně otestován námi, prošel řadou studií a testů a byl klasifikován jako účinný. Mnoho lidí důvěřuje kapkám kvůli jeho účinnosti.

Během našeho výzkumu jsme našli četné zkušenosti Ideal Slim od ostatních uživatelů na internetu, kterým přikládáme velký význam. Většina z těchto lidí není spokojena s účinkem produktu nebo dokonce nemohla dosáhnout účinku.

Mnoho lidí dokonce uvádí zvýšenou chuť k jídlu a chuť na jídlo nebo nástup jo-jo efektu. Žádná ze zkušeností Ideal Slim navíc neuvádí pozitivní změnu v celkové pohodě. Na druhou stranu jsme byli schopni najít zprávy o vedlejších účincích nebo alergických reakcích.

Zpráva o zkušenostních zkušenostech z Ideal Slim

Každý, kdo vstoupí do Ideal Slim na internetu, rychle narazí na články celebrit, které údajně díky kapkám zhubly. Včetně amerických hvězd jako Eva Longoria, Maite Kelly nebo německých osobností jako Sonya Kraus. Když jsme to viděli, zvonily první poplašné zvony. Protože jsme nemohli uvěřit, že takové známé hvězdy inzerují méně známá vína.

Po krátkém výzkumu to bylo také potvrzeno. Proto výrobce používá falešná prohlášení, aby lépe reprezentoval svůj produkt. Podle našeho názoru to bohužel nemá nic společného s vážností a důvěryhodností.

Na internetu bychom mohli najít informace, že Ideal Slim propaguje vystoupení v lví jámě. To však není pravda. Na VOX ani na jiných webových stránkách jsme nenašli žádné informace, ani to, že Ideal Slim byl uveden v televizním pořadu.

Také jsme narazili na obrázek, na kterém dvě ženy vedle Judith Williams údajně drží Ideal Slim v rukou. Jedná se však o zakladatele společnosti MABYEN. Fotografie byla také upravena pro reklamní účely a zákazník byl tak podveden.

Produkty na hubnutí jsou opakovaně podrobně testovány Stiftung Warentest. Výsledky se liší od velmi dobrých po škodlivé. Nemůžeme dokázat, že Ideal Slim již byl testován Stiftung Warentest, protože jsme o tom nenašli žádné důkazy. Účinné látky ani tolerance tedy nebyly testovány nezávislou spotřebitelskou organizací. Díky tomu je důvěryhodnost trochu diskutabilnější.

Existují nějaké další oficiální testy a studie týkající se Ideal Slim?

Podle výrobce je Ideal Slim opakovaně testován nezávislými laboratořemi, alespoň to říká na oficiální prodejní stránce. Tím je zajištěna optimální účinnost. Během našeho výzkumu jsme však nemohli najít žádné informace o tomto ani o žádném jiném oficiálním testu. I zde pochybujeme o jeho důvěryhodnosti. Protože náš autotest nás nemohl přesvědčit a počet negativních recenzí na webu také pro tento produkt nehovoří.

Takto probíhá příjem a dávkování Ideal Slim

Výrobce doporučuje užívat Ideal Slim po delší dobu, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Pro výrobce kapek bylo důležité, aby aplikaci bylo možné rychle a snadno integrovat do každodenního života. Jelikož je produkt vysoce dávkovaný, postačují 2 x 3 kapky. V případě potřeby lze užít 3 x 3 nebo 2 x 5 kapek. Nemělo by se užít více než 10 kapek denně. Pokud byla dávka zapomenuta, neměla by být doplněna, ale jednoduše pokračovat další dávkou.

Ideal Slim je umístěn pod jazyk pipetou bez kapání. Tam se účinné látky vstřebávají přes sliznice. Je důležité, aby kapky zůstaly pod jazykem asi 30 až 60 sekund, aby byly účinné. Po několika dnech, při pravidelném používání, by měla dojít ke změně těla.

Účinek a nástup účinku

Pro dosažení co nejlepšího efektu Ideal Slim je primárně důležité brát přípravu po dlouhou dobu. Primárně má aktivovat spalování tukových buněk v těle. To znamená, že s lékem je tělo uvedeno do stavu ketózy. V tomto stavu se stávající tukové buňky používají jako zdroj energie.

Tělo obvykle používá sacharidy, které jsou přijímány potravou. Ketóza by však měla pomalu rozkládat nahromaděný tuk. Dále se říká, že kapky mají pozitivní vliv na pocit hladu a celkovou pohodu. Efekt Ideal Slim by se měl objevit několik dní po prvním použití.

Ideal Slim přísady a složení

Ideal Slim přísadyVýrobce na své prodejní stránce často píše, že se produkt skládá z přírodních ingrediencí. Ačkoli jsme již udělali negativní úsudek, podrobněji jsme jej prozkoumali. Na prodejní stránce výrobce jsme našli následující přísady Ideal Slim:

  • Hempoil Extract: Hempoil obsažený v Ideal Slim je většinou známý jako konopný olej. Jedná se o mastný rostlinný olej, který se získává ze semen průmyslového konopí. Je to jedlý olej a nesmí být zaměňován s éterickým konopným olejem nebo hašišovým olejem. Konopná semínka obsahují pouze malé množství THC (tetrahydrokanabinolu), a proto nemají žádné opojné, psychoaktivní účinky.
  • Aminokyselinový extrakt: S tímto extraktem obsaženým v Ideal Slim, který si tělo také samo produkuje, se aktivuje metabolismus a výrazně se zvýší spalování tuků.
  • Olivový olej: Chuťová hodnota a účinek podporující zdraví byly známy již ve starověku. Olivový olej byl tedy používán interně i externě. Obsažené mastné kyseliny a nenasycené mastné kyseliny podporují tělo mnoha způsoby, ať už jde o strukturu buněčných membrán nebo kardiovaskulární systém. Říká se také, že olej má protizánětlivé a preventivní účinky na rakovinu.
  • MCT: Také známé jako mastné kyseliny se středním řetězcem. S touto přísadou Ideal Slim lze tělo uvést do stavu ketózy. V tomto stavu tělo přistupuje k tuku, který používá jako zdroj energie.
  • CLA: Aktivní složka obsažená v kapkách Ideal Slim snižuje vstřebávání tuků v těle a současně urychluje spalování tuků. To vede k dokonalé regulaci metabolismu tuků a bílkovin. Jednou z nejdůležitějších primárních funkcí v těle je budování svalové hmoty při současném snižování tuku.
  • Omega-3: Tato mastná kyselina v Ideal Slim je zdravá a také životně důležitá. Tokové vlastnosti krve se zlepšují a také inhibuje srážení krve. Samotný krevní tlak je snížen a mastná kyselina má protizánětlivé vlastnosti. Důležitým aspektem je, že je pozitivně ovlivněn metabolismus.

Možné nežádoucí účinky a rizika

Na straně prodeje výrobce neuvádí žádné vedlejší účinky Ideal Slim. To je pravděpodobně způsobeno přírodními složkami. Náš testovaný subjekt však během našeho autotestu vyvinul bolesti žaludku a různé zprávy o zkušenostech na internetu hlásí podobné věci. Důvodem může být alergie nebo nesnášenlivost. Výrobce nicméně inzeruje, že je produkt velmi dobře snášen a že nedochází k žádné přecitlivělosti. Je nám však jasné, že lidé mohou na jednotlivé složky reagovat odlišně a vyvolat tak alergickou reakci na jednotlivé účinné látky.

Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste před prvním použitím kontaktovali lékaře, abyste vyloučili možné nežádoucí účinky a rizika Ideal Slim. Doporučujeme také neužívat, pokud jste těhotná nebo kojíte dítě. Tento výrobek také není vhodný pro děti.

Kde mohu koupit Ideal Slim?

Ideal Slim si můžete koupit na oficiální prodejní stránce výrobce. Produkt bude u vás do 4–5 dnů a pokud nejste spokojeni, výrobce nabízí záruku vrácení peněz.

Přípravek lze také zakoupit na různých obchodních platformách, jako je Amazon nebo eBay. Nemůžeme však zaručit, že se jedná o originální produkt. Kapky nejsou k dispozici v lékárnách ani v řetězcích lékáren, jako je Rossmann.

Jaká cena se nabízí?

Pokud si chcete produkt zakoupit na oficiální prodejní stránce výrobce, můžete získat kapky za cenu Ideal Slim 49,95 eur za láhev. Slevový kód Ideal Slim jsme nikde nenašli.

K dispozici jsou také různé balíčky úspor. Tímto způsobem mohou zákazníci při nákupu rozlišit mezi startovacím balíčkem, balíčkem nejlepších nákupů a balíčkem výhod. Poštovné je zdarma.

Často kladené otázky

Dokonalá postava – přání mnoha lidí bojujících s nadváhou. Ideal Slim bohužel nemůže toto přání splnit. Bez změny stravy nebo zpoceného cvičení se kapky zdají být neúčinné. Shrnuli jsme zde nejčastěji kladené otázky a odpovědi, abychom vám usnadnili rozhodování o nákupu.

Mohou se objevit vedlejší účinky?

Nejsou známy žádné vedlejší účinky ze strany výrobce. Důvodem mohou být čistě přírodní ingredience. Na internetu jsme však našli několik uživatelů, kteří si stěžovali na bolesti žaludku nebo bolesti hlavy. A náš testovaný subjekt také netoleroval kapky dobře. Je nám jasné, že každý člověk reaguje na jednotlivé přísady odlišně.

Doporučuje se proto před prvním užitím Ideal Slim kontaktovat lékaře, aby se vyloučila možná alergická reakce a přecitlivělost. Je třeba se jí vyhnout u těhotných a kojících žen, stejně jako u dětí.

Jak se produkt používá?

Rychlá a snadná aplikace byla pro výrobce důležitá. Kapky Ideal Slim by se měly užívat dvakrát denně před jídlem. K tomu je třeba pod jazyk umístit 3 kapky.

Kapky by tam měly být drženy asi 30 až 60 sekund, aby mohly být absorbovány přímo sliznicemi. V případě potřeby lze užít 3 x 3 kapky nebo 2 x 5 kapek. Denní dávka by však neměla překročit 10 kapek.

Kde mohu získat produkt Ideal Slim?

Kapky lze zakoupit na oficiální prodejní stránce výrobce a v některých online obchodech. Ideal Slim je také příležitostně k dispozici na Amazonu nebo eBay, ale nemůžeme zaručit, že se jedná o originální produkt. Tento produkt není k dispozici v lékárnách ani v různých řetězcích drogerií.

Je k dosažení úspěchu nutná další strava?

Podle výrobce není nutné dodržovat přísnou dietu. Stejně tak se říká, že není třeba dokončit žádný mimořádně namáhavý sportovní program. Náš autotest však ukázal, že to samo o sobě není možné. Jelikož každý člověk může reagovat odlišně na aktivní složky Ideal Slim, výsledky se mohou také lišit.

Mohu být závislý na používání kapek Ideal Slim?

Kapky nezpůsobují závislost ani psychoaktivní změny. Ideal Slim lze kdykoli bez následků přerušit, pokud si to zákazník přeje.

Hodnocení Ideal Slim

Ideal Slim – nový, jednoduchý a efektivní produkt na hubnutí pro každého, kdo chce zhubnout. To by bylo příliš dobré na to, aby to byla pravda. Při hledání účinného produktu na hubnutí jsou na trhu vždy černé ovce, kde přípravky nedodávají to, co slibují.

Ideal Slim byl na trhu teprve nedávno a doposud měl některé negativní výsledky, stejně jako náš test. Užíváním kapek by neměla být nutná žádná změna stravy nebo další sporty. Produkt údajně uvádí tělo do stavu ketózy a stimuluje spalování tuků. Bohužel jsme si v našem testu nic z toho nemohli všimnout. Také ne z předpokládaného pozitivního vedlejšího účinku, že by se mělo zlepšit celkové blaho tím, že se to vezme.

Naopak, protože po jeho požití nebyl náš testovaný subjekt lepší, ale horší. Ostatní uživatelé si také stěžovali na vedlejší účinky. Prostřednictvím našeho rozsáhlého výzkumu můžeme produkt klasifikovat jako neúčinný. Doporučujeme každému, kdo má touhu zhubnout, aby se Ideal Slim vyhnul.

Leave a reply:

Your email address will not be published.