Keto Light pro hubnutí – recenze a efekty a složení – recenze

Keto Light – známý produkt, o kterém se říká, že zhazuje libry. Prášek vyrobený z koktejlu s vodou nebo mlékem má nahradit celé jídlo.

Vzhledem k tomu, že počet lidí s nadváhou, kteří touží dosáhnout ideální hmotnosti, se neustále zvyšuje, podrobně jsme se podívali na produkt, abychom zjistili, zda jsou sliby výrobce pravdivé nebo zda je Keto Light neúčinným produktem.

Keto Light – Nabídka

Co je Keto Light a co dělá?

Světově proslulý produkt na hubnutí Keto Light pochází od společnosti se sídlem v severním Německu, kde se také vyrábí. Přípravek, který je k dispozici ve formě prášku, má nahradit jedno nebo více jídel. Díky chvění spotřebujete méně kalorií a rychleji se budete cítit plní.

Keto Light recenzeDůvodem je to, že produkt má velmi vysoký obsah bílkovin. Perfektním doplňkem pro optimální hubnutí je plán hubnutí, který probíhá po dobu 4 týdnů. Podrobněji se tomu věnujeme později. Produkt dodává tělu potřebné živiny. To znamená, že vysoce kvalitní bílkoviny si zachovávají svalovou hmotu, která je důležitým stavebním kamenem pro efektivní hubnutí.

Protože udržování svalové hmoty je důležité, aby po ukončení diety nedocházelo k žádnému jo-jo efektu. Tyto bílkoviny také urychlují spalování tuků. Stručně řečeno, Keto Light efekt je založen na snížení kalorií, snížení pocitu hladu a zvýšení spalování tuků.

Test Keto Light

Abychom zjistili, zda produkt skutečně splňuje to, co slibuje, nebo výrobce, rozhodli jsme se provést Keto Light test. Zkušební doba by měla být 6 týdnů a produkt by měl být užíván podle doporučení výrobce. Příjem koktejlu by měl být takový, aby se 1 vrchovatá čajová lžička (přibližně 10 g) rozpustila až ve 300 ml vody nebo nízkotučného mléka a vypila se místo jídla.

Vybrali jsme 2 dobrovolníky z naší komunity a pozvali je k nám na první pohovor. Michaela, 45 let, začala s tělesnou hmotností 98 kg. Dlouhodobá nadváha pro ni již způsobila poškození zdraví, takže z dlouhodobého hlediska by chtěla svou váhu snížit, aby lépe zvládala každodenní život.

Christina, 22 let, má od dětství nadváhu. Protože se konečně chtěla ve svém těle cítit dobře, rozhodla se zkusit Keto Light. Různé diety byly neúspěšné a její nepohodlí způsobovalo například užívání tobolek. Tímto třesením doufala, že dosáhne požadované tělesné hmotnosti 70 kg.

1 týden – první kontrola:

Oba subjekty k nám přišly poté, co po dohodě každý týden místo jídla po dobu 1 týdne pili koktejl. Oba nám řekli o zvláštní chuti produktu, ale oba byli toho názoru, že pokud chcete být krásní, musíte trpět. Samotná Keto Lightová příprava koktejlů byla velmi snadná. Ani Christina, ani Michaela nebyli schopni hlásit žádné vedlejší účinky jeho užívání.

Dívky měly při chůzi na váze nepříjemný pocit, protože samy nedokázaly zjistit, zda se v jejich tělech něco změnilo. Když váhy naznačovaly úbytek hmotnosti, na obou jejich tvářích byla napsána úleva. Ne moc, ale rozhodně stojí za zmínku vzhledem k krátkému času, který užívali Keto Light. Michaela zhubla 0,8 kg a Christina 0,4 kg. Dohodli jsme si schůzku na příští týden a rozloučili se.

3 týden – náš průběžný výsledek:

Naše další schůzka nezačala tak příjemně. Christina se nám telefonicky omluvila, protože nemohla dodržet termín. Vysvětlila, že už několik dní měla extrémní průjem. Mluvila o situaci se svým lékařem a on jí poradil, aby okamžitě přestala užívat Keto Light prášek. Řídila se touto radou, a tak přerušila test.

Ukázali jsme tomu porozumění, protože nikdo by neměl utrpět újmu na zdraví. U Michaely vypadala situace velmi odlišně. Nezaznamenala žádné vedlejší účinky a váhy opět ukázaly úbytek hmotnosti o 1,8 kg. Pokračovala v testu Keto Light pro nás a byla velmi nadšená konečným výsledkem.

6 týden – Závěr našeho praktického testu:

Naše uzávěrka. Michaela přišla na náš trénink v dobré náladě. Naše první otázka byla, zda během užívání Keto Light zažila nějaké vedlejší účinky. Mohla na tuto otázku odpovědět ne. Nyní nás samozřejmě zajímalo, co dnes ukazuje stupnice. Jak se dalo očekávat, dokázala opět prokázat úbytek hmotnosti, pouze 0,7 kg, ale byla potěšena.

Celkově dokázala Michaela během celého období zhubnout 3,3 kg tělesné hmotnosti. S tímto výsledkem byla naprosto spokojená a chtěla ho užívat i nadále. Samozřejmě jsme také telefonovali s Christinou, abychom zjistili, jaké je její zdraví. Její trávení se vrátilo do normálu a už si nestěžovala na průjem.

Z našeho testu Keto Light jsme mohli odebrat, že produkt může být na jedné straně užitečný při hubnutí a na druhé straně může způsobit zdravotní problémy. Důvodem může být to, že se přípravek skládá z různých složek a ne každý reaguje na jednotlivé účinné látky stejným způsobem. Z tohoto důvodu je vhodné před prvním použitím kontaktovat lékaře, aby se vyloučily možné vedlejší účinky a alergické reakce.

Srovnání a alternativa

Vzhledem k tomu, že zdraví čtenářů je pro nás velmi důležité a Keto Light způsobil zdravotní problémy u našeho druhého testovaného subjektu, chtěli jsme v tomto bodě představit účinnou alternativu. Jedná se o kapsle Ideal Slim. Tento produkt již prokázal svoji účinnost v mnoha studiích. Ideal Slim fungují podobným způsobem jako Keto Light, protože zrychlují metabolismus a spalování tuků a snižují pocit hladu.

Shromážděné zkušenosti a recenze zákazníků

Během našeho výzkumu jsme na internetu našli četné zkušenosti Keto Light. Zajímavé pro nás bylo, že existovaly negativní i pozitivní recenze. Tuto zkušenost jsme měli například na obchodní platformě Amazon. Hodnocení 5 hvězdiček je vyváženo hodnocením 1 hvězdička. Výsledkem jsou v průměru 3 hvězdičky.

Chuť a rozpustnost Keto Light prášku byly opakovaně zmíněny v negativních recenzích. Vedlejší účinky také hrály velkou roli, hlavně ovlivňovaly gastrointestinální trakt. Kritizován byl také nevyhnutelný jo-jo efekt po skončení léčby. Naproti tomu byla pozitivní hodnocení, která právě uváděla úspěšné snížení hmotnosti, které také dlouhodobě trvá.

Pro koho jsou produkty určeny?

Keto Light je vhodný pro každého, kdo trpí obezitou a dal si za cíl snížení tělesné hmotnosti. Výhodou produktu je, že kompletní jídlo lze nahradit koktejlem. Zrychlené spalování tuků i rychlejší metabolismus mohou tělo úspěšně podporovat.

Chápeme, že výsledky se mohou u jednotlivých lidí lišit. Důvodem jsou obsažené složky, které mohou mít různé účinky. Předtím, než začnete přípravek Keto Light užívat poprvé, je rovněž vhodné kontaktovat lékaře, aby se vyloučily jakékoli alergické reakce nebo přecitlivělost.

Testy prováděné opakovaně s různými přípravky na hubnutí za účelem odstranění škodlivých produktů z trhu. Stiftung Warentest dosud Keto Light netestoval. Nezávislá organizace spotřebitelů obecně zastává názor, že produkty tohoto typu nejsou prostředkem hubnutí a že změna stravování a cvičení jsou mnohem zdravější a účinnější.

Co říkají odborníci na Keto Light?

Nejen, že Stiftung Warentest s produktem nesouhlasí, ale odborníci a dietologové také nedoporučují jej užívat. Důvodem je to, že nahrazením jídla chvěním se z dlouhodobého hlediska nemůžete naučit zdravé stravovací návyky. Tato skupina lidí doporučuje, aby byla změněna jejich strava, aby bylo možné trvale udržet jejich váhu.

Dalším bodem je jo-jo efekt v souvislosti s přípravou Keto Light. Faktem je, že pokud se prášek znovu vysadí a nedojde ke změně ve stravě, staré hmotnosti se opět rychle dosáhne. Každou chvíli lze koktejl použít k úspoře kalorií, ale odborníci tvrdí, že produkt není z dlouhodobého hlediska vhodný.

Existují nějaké další oficiální testy a studie?

Na základě našich výsledků jsme provedli další výzkum a zjistili jsme, že Ökotest již Keto Light testoval. Výsledkem tohoto testu bylo, že produkt obsahuje velké množství minerálního oleje a obsahuje stopy GM sójové DNA.

Zbytky minerálních olejů mají negativní dopad na zdraví. Následky geneticky modifikovaného materiálu jsou navíc zcela nejasné, a proto je společnost Ökotest z tohoto důvodu klasifikována jako nevyhovující.

Takto je Keto Light užíván a dávkován Keto Light požití

Pro výrobce bylo důležité, aby byl produkt snadno použitelný a snadno integrovatelný do každodenního života. Je na uživateli, kolik jídel nahradí užíváním Keto Light. Při přípravě koktejlu by měl uživatel rozpustit přibližně 10 g prášku, což odpovídá přibližně 1 čajové lžičce, ve 300 ml vody nebo nízkotučného mléka.

Pro dosažení dokonalého výsledku však výrobce doporučuje plán hubnutí, který je rozdělen do 4 fází. Jednotlivé fáze jsou vysvětleny v příloze.
Počáteční fáze – fáze 1
Keto Light fáze 1
Tito: Keto Light.de

Na začátku, tj. Během prvních 7 dnů, je třeba se pevnému jídlu úplně vyhnout. Všechna jídla jsou nahrazena Keto Light shakes. Kromě 3 koktejlů, které se denně pijí, je třeba vypít 2 až 3 litry nízkokalorických nápojů, jako je voda nebo neslazený čaj.

Podle zpráv z internetu se jedná o nejtěžší a nejtěžší fázi plánu hubnutí, protože přechod na 3 koktejly je velmi obtížný.
Redukční fáze – fáze 2
Keto Light fáze 2
Tito: Keto Light.de

V další fázi by měl být oběd, který obsahuje všechny důležité živiny. Keto Light Shake by měl být opilý ráno a večer. Tato fáze by měla trvat, dokud není dosaženo požadované hmotnosti. Zákazníci uvádějí, že tato fáze je snazší než počáteční fáze.
Fáze stabilizace – fáze 3
Keto Light fáze 3
Tito: Keto Light.de

Tělo se musí naučit dlouhodobě udržovat novou váhu; to se v této fázi děje. Nyní lze užit dvě jídla a Keto Light Shake se obvykle pije večer. Denní příjem koktejlu se pro mnoho uživatelů již stal rutinou a již nebyl obtížný.
Fáze života – fáze 4
Keto Light fáze 4
Tito: Keto Light.de

Ve fázi života lidé znovu normálně jedí. Kromě jídla by se však měl užívat jeden Keto Light Shake denně. Polovina chvění ráno a druhá polovina večer. To jim dává nejdůležitější živiny a pocit hladu zůstává poněkud potlačen.

Správné dávkování a příjem hrají důležitou roli ve vztahu k velikosti těla. Vzorec pro toto je, že výška v cm mínus 100 udává množství prášku vg na jídlo (výška 160 cm dává 60 g prášku obohaceného o 300 ml vody).

Co je Keto Light Turbo?

Výrobce inzeruje produkt Keto Light Turbo na svých webových stránkách. Tento produkt je navržen tak, aby pomohl tělu ztratit až 6 kg tělesné hmotnosti během 2 týdnů. Nemůžeme odpovědět, zda tato rychlá ztráta hmotnosti vede k poškození zdraví.

Jak již bylo zmíněno, všechna 3 jídla by měla být v prvním týdnu nahrazena Keto Light Shake. Lze také vzít zeleninový vývar a vodu. Tímto způsobem je třeba dosáhnout určitého druhu půstu. V kombinaci s cvičením a vyšším příjmem tekutin může tento doplněk dosáhnout lepších výsledků.

Keto Light přísady a složení

Podle výrobce se Keto Light skládá z 50 procent sójových proteinů, které mají dvě funkce. Na jedné straně mají poskytnout tělu více energie během diety a na druhé straně zastavit úbytek svalové hmoty. Pokud je tělu dodáno příliš málo kalorií, útočí na svalové buňky, což může vést dokonce k rozpadu svalů.

Pokud se používá, měl by se také zvýšit silový trénink, aby tělo primárně spalovalo tuky a neztrácelo svalovou hmotu. Mezi ingredience Keto Light patří také med, který je zastoupen s 25%, probiotické jogurtové kultury, které mají pozitivní vliv na zažívací trakt, aminokyseliny, vitamíny a minerály, které mají zvyšovat pohodu.

Možné nežádoucí účinky a rizika

Mnoho uživatelů popisuje Keto Light vedlejší účinky v různých zprávách o zkušenostech na internetu. Patří mezi ně zažívací potíže, jako je průjem, plynatost nebo zácpa, zejména v první fázi plánu hubnutí. Nauzea a oběhové problémy se vyskytují příležitostně.

Velké množství sójového proteinu může být pro štítnou žlázu škodlivé. Pokud již máte onemocnění štítné žlázy, neměli byste užívat Keto Lightskou dietu. Další problém může nastat při použití výrobku s elektrolytickou rovnováhou.

Kde si můžete koupit Keto Light?

Existuje několik možností nákupu produktu Keto Light. Produkt lze zakoupit téměř v každé lékárně. Cena je však o něco vyšší než při objednávce v různých online lékárnách. U těchto objednávek se však připočítávají náklady na dopravu, které mohou činit až 5 eur. Porovnání cen se proto vyplatí. Přípravek lze také zakoupit ve velkých řetězcích drogerií, jako je Rossmann nebo dm.

Jaká cena se nabízí?

Během našeho výzkumu jsme našli různé ceny na různých webových stránkách. Ty se pohybují od 15 eur do 22 eur. Spotřeba prášku závisí také na tom, jak jsou velké. Pokud máte 160 cm a konzumujete 3 koktejly denně, cena Keto Light je přibližně 5 eur za den.

Často kladené otázky

Aby byl zaručen úspěch při hubnutí, spoléhá se výrobce na přírodní ingredience, které mohou optimalizovat jakoukoli Keto Light dietu. Výrobek završuje výjimka z umělých příchutí, sladidel, plnidel nebo konzervačních látek. Abychom vyloučili nejasnosti, shrnuli jsme zde nejčastěji kladené otázky a odpovědi.

Jak Keto Light funguje?

Keto Light vám pomůže zhubnout, aniž byste měli hlad. Jednotlivé pokrmy jsou nahrazovány koktejly, které jsou obohaceny o hodně bílkovin. Říká se, že tyto koktejly vyvolávají pocit sytosti a snižují chuť k jídlu. Kolik jídel je nahrazeno, je jen na vás.

Co stojí Keto Light?

Keto Light je k dispozici za různé ceny. Ceny se pohybují od 15 eur do 22 eur. Porovnání cen se proto vyplatí, a to i u online objednávek, pokud jde o náklady na dopravu.

Co je lepší Keto Light nebo Yokebe?

Yokebe má více bílkovin než Keto Light a trochu více tuku. Yokebe je levnější a obsahuje více syrovátky a mléčných bílkovin. Naproti tomu obsahuje méně sójových bílkovin, jogurtu a medu.

Existují nějaké recepty Keto Light?

Na webových stránkách výrobce Keto Light je dostatek receptů, které lze poté vařit. Ať už koktejly, hlavní jídla nebo vegetariánská jídla. Je tu něco pro každého, kdo se chce inspirovat.

Mohou se objevit vedlejší účinky?

Na internetu jsme našli negativní recenze Keto Light. Uživatelé měli z užívání prášku vedlejší účinky, které se projevily gastrointestinálními problémy. Někteří uživatelé také zmínili nevolnost a oběhové problémy. Aby se vyloučila rizika, je vhodné před prvním použitím kontaktovat lékaře.

Keto Light hodnocení

Na začátku našeho výzkumu Keto Light jsme k produktu přistupovali se smíšenými pocity. Výrobce slibuje, že s výrobkem ztratíte libra bez dalšího úsilí. Rozhodli jsme se, že každý, kdo očekává kouzelný lektvar, může být zklamaný. Z našeho testu jsme viděli, že to může u jednoho člověka fungovat, ale ten druhý má vedlejší účinky, se kterými se musí potýkat.

My sami Keto Light nedoporučujeme, protože obsah minerálního oleje, který je zdraví škodlivý a použité genetické inženýrství, je těžký na naše žaludky. Dalším bodem je vysoký obsah cukru. S ICG spalovačem tuků chceme doporučit efektivní alternativu bez jakýchkoli rizik a již úspěšně otestovanou.

Pokud je po všech těchto bodech zahájen pokus o hubnutí s výrobkem, má smysl nastavit dobu používání na krátkou dobu. Proti zahájení dlouhodobé změny ve stravě s týdenním Keto Light režimem nelze nic říci.

Leave a reply:

Your email address will not be published.