Muscle Gain – recenze a efekty a složení – recenze

Lidé, kteří usilují o dosažení ideální postavy, obvykle vedou zdravý životní styl – cvičí v posilovně a zdravě se stravují. Často však zapomínají na stejně důležitou suplementaci.

Muscle Gain je doplněk vytvořený pouze z přírodních složek. Tyto tablety vám nejen pomohou dosáhnout vysněných svalů, ale mají také pozitivní vliv na vaše celkové fyzické a duševní zdraví. Muscle Gain se doporučuje také mužům středního věku, kteří zaznamenali rychlý pokles testosteronu.

Muscle Gain vám dodá více energie, ale také zaznamenáte výrazné zlepšení kondice a zvýšení efektivity při tréninku. Získáte větší fyzickou sílu a rychleji zaznamenáte efekt vyrýsovaných a zpevněných svalů.

Účinky Muscle Gain

Muscle Gain byl vytvořen pro lidi, kteří chtějí budovat svalovou hmotu. Produkt obsahuje přírodní složky, které silně podporují procesy probíhající v těle; spalování tuků a budování hmoty. Mohou ho užívat ženy i muži.
Užívání přípravku Muscle Gain má pozitivní vliv na syntézu svalových bílkovin v těle a zlepšuje vytrvalost a sílu.

Proč je důležité doplňovat přípravek Muscle Gain? Zde jsou některé příklady:

 • spalování tělesného tuku
 • budování svalové hmoty
 • zvýšená produkce testosteronu
 • Zvýšený výkon a vytrvalost
 • přidání energie

Využití Muscle Gain

Použití doplněk Muscle Gain je velmi jednoduché. Podle doporučení výrobce užívejte 1 kapsli denně po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Délka léčby by neměla být kratší než 30 dní, i když může být zkrácena nebo prodloužena v závislosti na účincích, kterých chceme dosáhnout.

Muscle Gain je produkt ve formě kapslí. Každé balení obsahuje 30 kapslí.

Složení Muscle Gain

Muscle Gain je skutečná vitaminová bomba se zcela přírodním složením.

Některé z uvedených ingrediencí jsou:

 • Kořen muškátového květu – rostlina zaměřená především na dodávání energie a podporu imunity. Zklidňuje a odstraňuje různé typy zánětů. Pomáhá při bolestech svalů a kloubů.
 • Oves – má diastolický účinek a podporuje přísun dostatečného množství bílkovin do těla.
 • Kořen sarsaparilly – bohatý na minerály, jako je hořčík a zinek. Obsahuje také mnoho cenných vitaminů. Podporuje růst svalů.
 • Tribulus terrestris – posiluje svaly, zabraňuje vysokému krevnímu tlaku. Má pozitivní vliv na funkci ledvin.
 • L-arginin – aminokyselina, která pomáhá při spalování tukové tkáně. Podporuje sílu, výkonnost a vytrvalost.
 • Sabalová palma – podporuje produkci testosteronu v těle – hormonu, který se podílí na tvorbě svalové tkáně.
 • Kyselina D-asparagová – přispívá k dodávání energie na mentální úrovni.
 • Kořen Maca – bohatý na stopové prvky a vitamíny, které zvyšují odolnost vůči cvičení a pomáhají zvyšovat svalovou hmotu. Kromě toho zlepšuje krevní oběh a minimalizuje účinky stresu.
 • Trigonella – přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu, snižuje hladinu cukru v krvi a krevní tlak.

Složení INCI: maltodextrin, extrakt z kořene sarsaparilly 4:1, želatina, extrakt z ovesných bylin 10:1, extrakt z kořene muškátového květu 10:1, extrakt z plodů palmy sabalové 12:1, 25 % mastných kyselin, L-arginin, barvivo: oxid titaničitý.

Úplný seznam ingrediencí najdete na oficiálních stránkách společnosti procudent.

Recenze Muscle Gain

Zde jsou aktuální recenze o doplňku Muscle Gain shromážděné z různých online fór.

V mém případě to fungovalo skvěle! Po nalezení této webové stránky jsem riskoval a nelituji toho, jsem velmi spokojen s výsledky! Získal jsem svalovou hmotu a zbavil se tuku z těžko spalitelných míst! DOPORUČUJI VŠEM.

Nikdy jsem si nemyslel, že takový produkt bude pro mě tak dobře fungovat! Tento doplněk mi doporučil můj trenér. Neváhal jsem ani vteřinu, protože mu bezmezně důvěřuji, pokud jde o sport. Nebyl jsem zklamán.

Jsem už trochu starý, ale věk mě nemůže zastavit. Užívání těchto kapslí mě posunulo na zcela novou úroveň! Teď už se ani jeden mladík v posilovně neptá, co má dělat, aby vypadal jako já.

Od té doby, co si pamatuji, mám komplex ze svého vzhledu. Můj odraz v zrcadle mě nikdy neuspokojoval. Nějakou dobu jsem chodila do posilovny, koupila si permanentku a zaplatila si trenéra. Bohužel jsem se zranil a musel jsem na nějaký čas přestat trénovat. O Muscle Gain jsem se dozvěděl od kamaráda. Začal jsem s doplňováním a po dvou měsících jsem dosáhl výsledků, o kterých se mi ani nesnilo.

Vždycky jsem bojovala s nadváhou. Když se mi po letech tvrdé práce podařilo dosáhnout vysněné váhy, rozhodla jsem se své tělo více vytvarovat. Přestože jsem cvičil s činkami, nepřineslo mi to uspokojivé výsledky. Suplementace Muscle Gain vše změnila! Za 3 měsíce mám konečně fit postavu.

Co říkají osobní trenéři?

Muscle Gain je skutečnou revolucí na trhu s doplňky stravy. Svaly díky němu v krátké době rostou a jsou vyživovány a okysličovány. Jsou výrazně tvrdší. Velkou výhodou je složení tohoto výrobku. Dokonale vybrané přírodní složky posilují imunitu a zlepšují výkonnost organismu.

Podle mého názoru neexistuje lepší způsob, jak rychle získat svalovou tkáň. Muscle Gain doporučuji zejména lidem, kteří bojují s nadměrným přibýváním na váze, a těm, kteří potřebují podporu v podobě dávky růstového hormonu.

Vedlejší účinky Muscle Gain

Vzhledem k naprosto bezpečnému složení doplňku Muscle Gain nevykazuje použití výrobku žádné vedlejší účinky ani závažné kontraindikace. Je dokonale vstřebatelný lidským tělem a lze jej používat i s jinými produkty.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Výrobek skladujte v původním obalu mimo dosah přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek.

Cena Muscle Gain

Cena doplňku Muscle Gain je 31 eur za balení 30 tablet. Výrobce však pořádá časté propagační akce, díky nimž si můžete kapsle koupit za výhodnou cenu!

Aby byl výrobek chráněn před padělky, lze doplněk Muscle Gain zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce. Proto není k dispozici na oblíbených inzertních stránkách, jako je Amazon, eBay nebo Aliexpress. Tímto způsobem si můžeme být jisti, že kupujeme 100% originální výrobek.

Objednávka se skládá ze 3 jednoduchých kroků:

 1. Přejděte na oficiální webové stránky výrobce Muscle Gain a vyplňte tam uvedený formulář.
 2. Počkejte, až vás bude kontaktovat některý z konzultantů a potvrdí vaši objednávku.
 3. Váš balíček je na cestě k vám! Doručení je zdarma a za objednávku zaplatíte pohodlně při doručení.

Co ovlivňuje budování svalové hmoty?

Existuje několik faktorů:

 • Příjem bílkovin – Vaše svaly potřebují dostatek bílkovin, které jsou určeny k obnově po zátěži způsobené silovým tréninkem. Bez toho bude růst svalů stagnovat.
 • Příjem kalorií – i když budete jíst hodně bílkovin, bez dostatečného množství kalorií nebudete budovat svaly.
 • Spánkové návyky – spánek je nezbytný pro regeneraci organismu. Bez dostatečného odpočinku nedosáhnete optimálního svalového růstu.
 • Posilovací trénink – Při budování svalové hmoty mějte na paměti dva pojmy silového tréninku: frekvenci a objem. Frekvence znamená, jak často trénujete určitý sval. Objem znamená celkovou zátěž, kterou daný sval zatěžujete.

Leave a reply:

Your email address will not be published.